Baník Ostrava porazil Mladou Boleslav 3:1

Baník Ostrava předvedl dominantní výkon v utkání 21. kola FORTUNA:LIGY proti Mladé Boleslavi a zvítězil 3:1. Tým se chopil aktivity od úvodní minuty a ovládl hru i výsledek.

Baník Ostrava předvedl dominantní výkon v utkání 21. kola FORTUNA:LIGY proti Mladé Boleslavi. Tým se chopil aktivity od úvodní minuty a byl na hřišti dominantní po celý zápas s výjimkami určitých kratších časových úseků. První gól padl po úžasné ráně Tomáše Rigy z dvaceti metrů. Poté Mladá Boleslav vyrovnala, ale Baník rychle znovu udeřil a vstřelil další dva góly. I po přestávce byl Baník nebezpečnější a vytvořil si několik velkých šancí, zatímco pozorně bránil. Trenér David Holoubek uznal výkon soupeře a plánuje se soustředit na další zápas. Naopak trenér Pavel Hapal byl spokojen s pracovitostí svého týmu a děkoval hráčům za jejich výkon.