Chelsea porazila Newcastle 3:2 v dramatickém zápase

Chelsea porazila Newcastle 3:2 v dramatickém zápase. Nicolas Jackson otevřel skóre v 6. minutě, ale Alexander Isak vyrovnal krátce před pauzou. Cole Parmer a Mychajlo Mudryk pak vstřelili další branky pro Chelsea, zatímco Jacob Murphy snížil na konečných 3:2.

Chelsea, která v přechozích dvou zápasech remizovala, nasměrovala za výhrou v 6. minutě Nicolas Jackson tečí patičkou střely Colea Parmera. Krátce před pauzou vyrovnal elegantním obstřelem Alexander Isak a dvanáctou brankou potvrdil pozici nejlepšího střelce týmu v sezoně. Po hodině hry naopak nejlepší střelec Chelsea Palmer svým 11. gólem v ročníku poslal „Blues“ znovu do vedení, které v 76. minutě zvýšil po důrazném průniku a kličce brankáři Martinu Dúbravkovi střídající Mychajlo Mudryk. V poslední minutě snížil tvrdou ranou k bližší tyči Jacob Murphy, ale na vyrovnání už hosté nedosáhli. Anglická fotbalová liga - 28. kolo: Chelsea - Newcastle 3:2 (6. Jackson, 58. Palmer, 76. Mudryk - 43. Isak, 90. Murphy).